YKX-35-B01 Kay Mi Air purifikateur ak kontwòl remote
video
CADR: 350m³/hr
Zòn efikas: 36m³
Bri: Mwens pase oswa egal a 61dB
Dekri teren
YKX-35-B01 Mi-Mounye lè purifikateur
Nouvo bakterisid chanm lè purifikateur 2022
Air Purifier YKX-35-B01 vini ak yon seri filtre kouch 4-,
ki pèmèt YKX-35-B01 filtre divès kalite polyan tankou patikil ak gaz.
Anplis, li fè ranplasman rapid ak fasil.
Espesifikasyon
Pwodwi
Kay Air Purifier YKX-35-B01
Voltage
110V-240V/AC
Pouvwa
35W
Pwa inite
5.56KG
Dimansyon pwodwi
585 * 100 * 405mm
CADR
350
Koule lè
120~180m3/h
Konsantrasyon
6,000,000 pcs/cm3
Bri travay
Mwens pase oswa egal a 50 dB
Aplike espas
45㎡
Kote ki aplikab yo
Sal k ap viv, chanm, twalèt, biwo, ak elatriye
Air purifiers ka ede retire alèji ak irritants
Ki kalite lè purifikateur rekòmande?
Sèvi ak yon purifikateur lè ak yon filtè HEPA
Ajoute kabòn aktive pou enkyetid chimik yo
Diminye odè ak odè kouchèt
Sekirite, Sekirite, Sekirite
Èske lè purifikateur san danje pou itilize pou yon ti bebe?
Èske filtè lè HEPA an sekirite?
Ki sa ki sou UV lè purifikateur? Èske moun sa yo an sekirite?
Absoliman evite ozòn jenere lè purifikateur
Enkyetid sou yo twò pwòp
Fimen se yon NON absoli
Absoliman sèvi ak yon purifikateur lè si yon moun nan fanmi an fimen
Beilian Supply BKJ-35-B01 Wall Monuted Air Purifier Room Air Purifier Filter HEPA
Pwodwi detay
Spesifikasyon:
CADR: 350m³/hr
Zòn efikas: 36m³
Pouvwa nominale: 40W
Pwa nèt: 5.9kg
Gwosè pwodwi: 585 × 405 × 100mm